400 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA! 400 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA! 400 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA! 400 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

Icon Butik, ismini yeni duyuran bir ekiptir. Amacımız her gün yenilenen ürünlerimizi uygun fiyatta hizmetinize sunmaktır. Türkiye geneline sunduğumuz hızlı kargo seçeneğimiz ile kargonuzu hızlı ve güvenli şekilde en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz olarak çizgimiz uygun fiyat ile kaliteli ürünlerimizi hizmetinize sunmaktır.


Müşteri Memnuniyeti ve Güvenli Alışveriş
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlere güvenli bir alışveriş sistemi sağlamak ve ürünlerimizden memnun kalmanız için buradayız, bu konuda asla taviz vermeyeceğiz.
Sitemizden yapacağınız tüm alışverişler güvenlik ilkelerine uygun bir şekilde korunmaktadır. Verileriniz daima gizli tutulur ve kimseyle paylaşılmaz.


Kaliteli Alışveriş ve Hızlı Kargo
Ürünlerimiz titizlikle incelenir, belirli aşamalardan geçer, kontrolleri yapılır ve hizmetinize sunulur. Sipariş vereceğiniz ürünler seçim aşamasından kargo aşamasına kadar titizlikle belirli aşamalardan geçer.


Icon Butik; sizlere sunduğu kapıda ödeme, havale/eft, kredi kartına taksit seçeneği, banka kartı ile kolay alışveriş imkanı sunuyor. Ayrıca alışverişlerinizde kargo ücreti ödememe kolaylığı sağlıyoruz. Uygun fiyat ile kaliteli alışveriş ilkemizle her zaman sizin memnuniyetinizi korumak için çalışacağız.


            Icon Butik
(Uygun fiyat, kaliteli alışveriş)
                                                                                                
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?